Tvary eBook

Fatimma.cz Tvary Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tvary! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tvary a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Tvary.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,90 MB

ISBN: 9788025621790

POPIS
S plachetnicí vyrážíme do světa – do vesmíru zamířila raketa.Jaký tvar mají plachta loďky a tělo rakety? Každá stránka v tomto reliéfním leporelu podněcuje zrak i hmat plastickými obrázky. Má vaše dítko zvídavé očiprstíky? Pak je tato knížka přesně pro něj. Nechte ho, ať si doslova sáhne do knihy – nyní k tomu má jedinečnou příležitost.Nápadité 3D ilustrace s krátkým rýmovaným textem zaujmou i nejmenší čtenáře. Leporelo pomáhá při osvojování prvních slov – zde konkrétně se děti učí tvary –, rozvíjí představivost a stimuluje více smyslů najednou.
STÁHNOUT ČÍST
TVARY | architektonické návrhy a vizualizace
Tvar je celková vizuální podoba, vzhled, obrys nebo povrch rovinného nebo prostorového útvaru, rozložení a rozvržení jeho hmoty bez ohledu na materiál a další vlastnosti. Označování jednotlivých tvarů je často odvozeno z geometrie.Dvě tělesa mají stejný tvar, jestliže existuje podobné zobrazení, kdy jedno z nich je vzorem a druhé obrazem.
Poradna ASČ: Slovesné tvary určité a neurčité : ASČ
Nepatrný počet minerálů v přírodě nevytváří krystaly, ale obvykle jen celistvé výplně či kulovité, hroznovité nebo krápníčkovité tvary. Říkáme jim minerály beztvaré neboli amorfní. Mezi ně patří například opál (SiO 2. xH 2 O) nebo limonit (Fe 2 O 3. xH 2 O).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY