Tvary eBook

Fatimma.cz Tvary Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tvary! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tvary a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Tvary.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,96 MB

ISBN: 9788025621790

POPIS
S plachetnicí vyrážíme do světa – do vesmíru zamířila raketa.Jaký tvar mají plachta loďky a tělo rakety? Každá stránka v tomto reliéfním leporelu podněcuje zrak i hmat plastickými obrázky. Má vaše dítko zvídavé očiprstíky? Pak je tato knížka přesně pro něj. Nechte ho, ať si doslova sáhne do knihy – nyní k tomu má jedinečnou příležitost.Nápadité 3D ilustrace s krátkým rýmovaným textem zaujmou i nejmenší čtenáře. Leporelo pomáhá při osvojování prvních slov – zde konkrétně se děti učí tvary –, rozvíjí představivost a stimuluje více smyslů najednou.
STÁHNOUT ČÍST
Tvary | Svět minerálů
Jsme architekti a 3D grafici. Navrhujeme interiéry, rodinné domy a veřejné stavby. Zpracováváme vizualizace a virtuální průchody pro architekty, developery či jiné subjekty.
Sopečné tvary - Sopečná činnost
Tvary oken. Individuální konstrukce oken, dveří, rolet i fasád S profilovými systémy REHAU a VEKA je možno realizovat téměř jakékoli požadavky na individuální konstrukce a tvary. Navíc existuje díky inovativní techniky lepeného zasklení REHAU a VEKA možnost vytvářet prvky takových rozměrů, jaké při zachování ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY