Maďarská mluvnice eBook

Fatimma.cz Maďarská mluvnice Image

INFORMACE

Maďarská mluvnice je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Marta Niklová. Přečtěte si s námi knihu Maďarská mluvnice na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1999

NÁZEV SOUBORU: Maďarská mluvnice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,25 MB

ISBN: 8086035158

POPIS
Tato kniha je zaměřena na výklad mluvnice a použití mluvnických jevů v mluvené řeči. V knize je probrána a na vzorech vysvětlena pouze mluvnice, výslovnsot, pravopisné úpravy a zvláštnosti jazyka.
STÁHNOUT ČÍST
Maďarská mluvnice
Maďarský jazyk (maďarštinu) většina nemaďarských obyvatel považuje za naprosto exotický jazyk, kterému nikdy neporozumí. Pravděpodobně není reálné, abyste se naučili maďarsky domluvit, přesto při toulkách Maďarskem je vhodné alespoň některé základy jazyka znát, abyste se zvládli orientovat v jízdním řádu či si koupit jízdenky v autobuse.
Gramatika současné maďarštiny | Lingea s.r.o.
Hama uRage M3chanical - Magyar layout (13113767) Herní klávesnice drátová s mechanickými spínači, podsvícená, makro programovatelné klávesy, maďarská lokalizace kláves, USB Hama uRage M3chanical - Magyar layout Herní klávesnice představuje dokonalý prostředek pro všechny herní maniaky, kteří chtějí v nelítostných herních bitvách okouzlit své spoluhráče.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY