Dieta při ateroskleróze eBook

Fatimma.cz Dieta při ateroskleróze Image

INFORMACE

Hledáte knihu Dieta při ateroskleróze? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 1998 a autorem je Eva Patlejchová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1998

NÁZEV SOUBORU: Dieta při ateroskleróze.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,57 MB

ISBN: 8072540092

POPIS
Ateroskleróza, česky kornatění tepen, patří mezi civilizační choroby. Na jejím vzniku se podílejí špatné stravovací návyky (důsledkem je zvýšení cholesterolu a dalších tukových látek), účinek každodenního stresu, kouření, vysoký krevní tlak, obezita. Dieta, o níž pojednává tato publikace, je zaměřena na snížení cholesterolu a je vhodná nejen pro osoby trpící aterosklerózou jako součást léčby, ale i pro zdravé jedince jako prevence tohoto onemocnění. Kniha obsahuje řadu receptů, sestavených zkušenou dietní sestrou.
STÁHNOUT ČÍST
Dieta při dyslipidemii - WikiSkripta
Dieta při ateroskleróze. Kdo napsal knihu Dieta při ateroskleróze? Autorem je Jiří Kocián, Eva Patlejchová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Dieta při ateroskleróze - Jiří Kocián, Eva Patlejchová ...
Rozdělení dietních tuků podle jejich rozdílného vlivu na trombogenitu či aterogenitu uvádíme pod heslem dieta při ateroskleróze. Rovněž přehled dietních opatření, které vedou k oddálení či prevenci cukrovky 2. typu a které jsou částečně založeny na změnách příjmu tuku, uvádíme pod heslem dieta při diabetu 2. typu .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY