Bart Simpson: Nerdobijec eBook

Fatimma.cz Bart Simpson: Nerdobijec Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bart Simpson: Nerdobijec! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bart Simpson: Nerdobijec a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Bart Simpson: Nerdobijec.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,51 MB

ISBN: 9786660075640

POPIS
Hrůza ze školních tříd! Do školy vstoupil strach a děs. Přichází Bart Simpson… a chová se naprosto vzorně! Co se stalo? Ovšem to není konec všech kalamit, žáci dostanou za úkol přinést na další hodinu kostku. Zdálo by se to jako lehký úkol, jenže to by se do toho nesměla vložit rodina Simpsonových.
STÁHNOUT ČÍST
Bart Simpson #064 (2018/12) - Nerdobijec - Komiksy ...
Bart Simpson 12/2018: Nerdobijec. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ...
Kniha: Simpsonovi - Bart Simpson 12/2018 - Nerdobijec ...
Komiks Bart Simpson 18/2018: NERDOBIJEC. Do školy vstúpil strach a des. Prichádza Bart Simpson ... a chová sa úplne vzorne! Čo sa stalo? Avšak to nie je koniec všetkých kalamít, žiaci dostanú za úlohu priniesť na ďalšiu hodinu kocku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY