Staré dluhy eBook

Fatimma.cz Staré dluhy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Staré dluhy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Staré dluhy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Staré dluhy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,18 MB

ISBN: 9788075881878

POPIS
MELBOURNE PODLE JACKA IRISHE: DÉŠŤ, VÍTR, DOSTIHY, SEX, KORUPCE, VRAŽDAŽivot v Melbourne není lehký – obzvlášť když se člověk pokouší splácet dluhy sázením na dostizích, snaží se vlastníma rukama vyrobit v truhlářské dílně stůl a v australském fotbalu fandí klubu, jenž prakticky nevyhrává a jehož největší hvězdou byl kdysi jeho otec. Otec, kterého zbožňují fotbaloví pamětníci z jeho oblíbené hospody. Když se s Jackem Irishem snaží spojit jeden z jeho bývalých známých, Jack nejdříve netuší, o koho jde. A ani poté, co se rozpomene, příliš nespěchá, aby mu telefonát oplatil. Danny McKillop mu totiž připomíná časy a události, na něž by nejraději jednou provždy zapomněl. Mezitím ale Danny přijde o život a Jack, který se po smrti své ženy protlouká životem jako člověk mnoha řemesel, musí uznat, že mu něco dluží. Netrvá to ale dlouho a sám zjistí, že tam, kde zákon nemá čisté ruce, se některé dluhy splácejí opravdu těžko.Podle knih s Jackem Irishem byla natočená brilantní televizní série s Guyem Pearcem v hlavní roli.
STÁHNOUT ČÍST
Neplaťte staré dluhy, jsou promlčené! | Blesk.cz
Česká republika dostane od Srbska 221,7 milionu korun za staré dluhy. Příslušnou dohodu v pondělí podepsala na zámku v Lánech ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) a její srbský protějšek Siniša Mali. V tiskové zprávě o tom informovalo ministerstvo financí. V Lánech se v pondělí sešli srbská premiérka Ana Brnabičová s prezidentem Milošem Zemanem.
Staré dluhy nezmizí, jedna exekuce zvyšuje riziko vzniku ...
ČD vydaly dluhopisy za tři miliardy, splatí jimi staré dluhy. 3. 6. 2015, 16:10 - Praha • Aktualizováno 3. 6. 2015, 17:35. ČTK. České dráhy vydaly dluhopisy za více než tři miliardy korun. Peníze, které z nich získají, využijí ke splacení starých dluhů. Jde o dvě emise se splatností do sedmi a do 20 let s ročním ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY