Jóga pro lepší flexibilitu eBook

Fatimma.cz Jóga pro lepší flexibilitu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jóga pro lepší flexibilitu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jóga pro lepší flexibilitu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Jóga pro lepší flexibilitu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,18 MB

ISBN: 9788076179974

POPIS
Na cestu za jógou můžete vykročit kdykoli a odkudkoli. Nezáleží na vzrůstu, formě nebo věku, tady jde o to, objevit svou sílu a propojit se s vlastním tělem a pohybem. Autoři v knize představují řadu pozic, které může zvládnout kdokoli. U každé jsou uvedeny varianty pro začátečníky i pokročilé, a tak s jejich cvičením můžete začít bez ohledu na to, jak pružní a ohební jste (nebo nejste), a sledovat pokrok, který vaše tělo udělá. Ať už se toužíte seznámit s jógou či zdokonalit své jogínské dovednosti, hledáte metodu relaxace či zotavení, nebo chcete obohatit svou pohybovou rutinu, s touto knihou nešlápnete vedle.
STÁHNOUT ČÍST
Jóga pro lepší flexibilitu - Uvolnění, jóga, meditace ...
Jóga pro lepší flexibilitu - Max Lowenstein, Liz Lowenstein . Na cestu za jógou můžete vykročit kdykoli a odkudkoli. Nezáleží na vzrůstu, formě nebo věku, tady jde o to, objevit svou sílu a propojit se s vlastním tělem a pohybem. Autoři v knize představují řadu pozic, které může zvládnout kdokoli.
Jóga pro lepší flexibilitu - Max Lowenstein, Liz Kongová ...
Yoga Boskovice je studio pro všechny, kteří hledají prostor pro svoji jógovou praxi, ať už s ní začínají nebo ji chtějí posunout dál. V našem studiu můžete vyzkoušet různé druhy jógy, jako například klasickou hatha jógu, ashtanga vinyasa jógu, dynamickou vinyasa flow jógu či power jógu, klidnou jin jógu a mnoho ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY