Jde to i bez pšenice eBook

Fatimma.cz Jde to i bez pšenice Image

INFORMACE

Jde to i bez pšenice je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petra Lamschová. Přečtěte si s námi knihu Jde to i bez pšenice na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Jde to i bez pšenice.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,82 MB

ISBN: 9788020438539

POPIS
Autorská dvojice Petra Lamschová a Petr Havlíček přichází s novou řadou lifestylových kuchařek. Opět půjde o zdravé jídlo a spoustu zodpovězených otázek, tipů a rad, ale také tabu. První díl se bude točit okolo pšenice.Je to jen móda, nebo nutnost současné doby? Musíme ze svého jídelníčku vyloučit pšenici (tedy lepek), aby nám bylo lépe? Zhubneme? Budeme mít více energie? Na tyto a další otázky opět odpoví výživový poradce Petr Havlíček a společně s Petrou Lamschovou přidají také spoustu kvalitních, zajímavých, jednoduchých a hlavně rychlých receptů, které vám budou chutnat. Jednoduše: Jde to i bez pšenice!
STÁHNOUT ČÍST
Jde to i bez pšenice - Petra Lamschová | Databáze knih
Jde to i bez pšenice Mladá fronta Zdravá, štíhlá kuchyně můžete ihned zakoupit v obchodě Alza.cz Elektro, který tento produkt prodává za skvělou cenu 99 Kč s rychlým doručením. Mladá fronta Jde to i bez pšenice Zdravá, štíhlá kuchyně Kniha Jde to i bez pšenice:Autorská dvojice Petra Lamschová a Petr Havlíček přichází s novou řadou lifestylových kuchařek.
Kniha: Jde to i bez pšenice | Knihy.ABZ.cz
Mladá Fronta Jde to i bez mléka a vajec - Lamschová Petra, Havlíček Petr . Druhý díl knihy Jde to i bez mléka a bez vajec volně navazuje na první Jde to i bez pšenice. I tentokráte se výživový specialista Petr Havlíček a šefredaktorka Diety Petra Lamschová zaměří na zdravý životní styl a zdravé jídlo.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY