Šlo jim o život eBook

Fatimma.cz Šlo jim o život Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Šlo jim o život! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Šlo jim o život a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Šlo jim o život.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,86 MB

ISBN: 9788020415226

POPIS
Knížka obsahuje vyprávění o životních osudech známých a významných lidí: jak se dostali na vrchol, co mají rádi, co je ovlivnilo a také o situaci, kdy se ocitli na křižovatce života a smrti. Nechybělo mnoho a už nemuseli být mezi námi. Zřejmě všichni, o kterých je tu řeč, mají svého anděla strážného. Těm andělům to muselo dát dost zabrat, aby je z toho dostali, jak vyplývá z vyprávění. O svých křižovatkách vyprávějí např. Karel Vágner, Miloslav Stingl, Dagmar Kludská, Miroslav Moravec, Arnošt Lustig, Kateřina Stočesová či Osmany Laffita.
STÁHNOUT ČÍST
Stromy padaly jako sirky. Hasiči ukázali, jak jim při ...
Inzerát Šlo jim o život v okrese Hlavní město Praha, cena 249Kč, od Lukáš na Sbazar.cz. Popis: Prodám knihu - Šlo jim o život za 249,- kč. K vyzvednutí v Praze - Hloubětín nebo poslání poštou popřípadě.
Šlo jim o život - Dezortová Venda alternativy - Heureka.cz
Opilý muž zaútočil s nožem na své dva příbuzné, šlo jim o život. 3. ledna 2013 11:24, aktualizováno 14:22 V Lopeníku na Uherskohradišsku napadl kolem půlnoci muž své dva příbuzné. Pobodal je po hádce, podle policistů byl opilý. Pachatel byl zadržen už v noci a policie počítá s tím, že ho nejpozději v pátek obviní.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY