Hrady eBook

Fatimma.cz Hrady Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hrady! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hrady a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Hrady.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,40 MB

ISBN: 9788025122020

POPIS
Od nejstarších dob stavěli lidé opevněné stavby, aby se tak chránili před nepřáteli. Z těch se později vyvinuly masivní a úctyhodné hrady, z nichž byly vedeny nejvýznamnější bitvy v historii.Tato kniha vás provede 75 unikátními hrady, zámky, pevnostmi a paláci světa, od těch nejmenších až po ty nejimpozantnější.Na stovkách překrásných, plnobarevných fotografií naleznete mimo jiné úchvatné španělské alcázary, precizně symetrické japonské hrady širo, téměř nedobytné pevnosti v britském Walesu, elegantní zámky na Loiře ve Francii, hrady na Středním východě z dob křížových výprav, které jsou nyní ponechány pouštnímu větru a písku, nebo také náš pohádkový hrad Karlštejn.Doprovodný text přináší fascinující údaje, které přibližují nejen historii hradu – kdy a proč byl postaven, jak dlouho výstavba trvala či kdo byl jeho stavitelem, ale také jeho vzhled a rozměry.
STÁHNOUT ČÍST
Skákací hrady | Alza.cz
Skákací hrady skladem. Stále doručíme až domů, na pobočky i do Alzaboxu. Poradíme s výběrem. Pravidelné akce a slevy na Skákací hrady. Široká nabídka značek Happy Hop, BESTWAY a dalších.
Hrady Českého středohoří, z.s. - oficiální stránky
Místní akční skupina Mezi Hrady z.s. 739 440 425. [email protected] Místní akční skupina +420 739 440 425. [email protected] Vytisknout. CZ. Čeština ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY