Hrady eBook

Fatimma.cz Hrady Image

INFORMACE

Hrady je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kate Naqvi. Přečtěte si s námi knihu Hrady na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Hrady.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,43 MB

ISBN: 9788025122020

POPIS
Od nejstarších dob stavěli lidé opevněné stavby, aby se tak chránili před nepřáteli. Z těch se později vyvinuly masivní a úctyhodné hrady, z nichž byly vedeny nejvýznamnější bitvy v historii.Tato kniha vás provede 75 unikátními hrady, zámky, pevnostmi a paláci světa, od těch nejmenších až po ty nejimpozantnější.Na stovkách překrásných, plnobarevných fotografií naleznete mimo jiné úchvatné španělské alcázary, precizně symetrické japonské hrady širo, téměř nedobytné pevnosti v britském Walesu, elegantní zámky na Loiře ve Francii, hrady na Středním východě z dob křížových výprav, které jsou nyní ponechány pouštnímu větru a písku, nebo také náš pohádkový hrad Karlštejn.Doprovodný text přináší fascinující údaje, které přibližují nejen historii hradu – kdy a proč byl postaven, jak dlouho výstavba trvala či kdo byl jeho stavitelem, ale také jeho vzhled a rozměry.
STÁHNOUT ČÍST
HRADY CZ 2020 - Vstupenky | Ticketstream
Město Nové Hrady se snaží ve spolupráci s dobrovolníky zajistit roušky a další materiál. Pokud sami roušku nemáte, použijte provizorní řešení ve formě bavlněného šátku či šály. Pokud máte zájem o provizorní látkovou roušku, kontaktujte nás na výše uvedených číslech!
Česká republika - Zámky, hrady a jiné zajímavosti
Druh vstupenky. Dospělý. Dítě do 1 m výšky. Dítě do 10 let (v prodeji jen na místě). Dítě do 12 let (v prodeji jen na místě). Permanentka: 1.150 Kč: zdarma--Permanentka + VIP kemp: 1.550 Kč---Permanentka + VIP kemp PLUS
SOUVISEJÍCÍ KNIHY