Poklad královny Nefertiti eBook

Fatimma.cz Poklad královny Nefertiti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Poklad královny Nefertiti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Poklad královny Nefertiti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Poklad královny Nefertiti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,63 MB

ISBN: 9788026419082

POPIS
Objev! Záhada! Dobrodružství!Archeologické kroniky jsou napínavé příhody plné tajemství, legend a dávno zapomenutých příběhů. Pátrání v zaprášených knihách, záhadných komnatách a hrobkách, o kterých nikdy nikdo neslyšel, právě začíná…Ztracená hrobka královny Nefertiti patří už tisíce let k největším záhadám starého Egypta. Legenda praví, že se v ní ukrývá nesmírné bohatství a především také šperk, ve kterém je uchována nadpozemská moc. Anička s Barťasem nemůžou uvěřit svému štěstí. Odjíždí za svými rodiči do Egypta, kam byli povoláni k novému archeologickému objevu. Tajemná hrobka však nechce své tajemství vydat a děti brzy zjistí, že budou muset záhadu vyřešit na vlastní pěst. Bylo snad odkryto místo odpočinku krásné Nefertiti? Kdo všechno zná zapomenutou legendu a kdo odnesl sarkofág z hrobky? Dětem jsou ale v patách záludní lovci pokladů, kteří se nezaleknou ničeho. A žhavý pouštní písek by mohl tajemství navždy zasypat. Začíná závod o čas.
STÁHNOUT ČÍST
Poklad královny Nefertiti | Albatrosmedia.cz
Všechny informace o produktu Kniha Poklad královny Nefertiti - Agnieszka Stelmaszyk, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Poklad královny Nefertiti - Agnieszka Stelmaszyk.
Archeologické kroniky: Poklad královny Nefertiti ...
0 hodnocení Poklad královny Nefertiti 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Archeologické kroniky jsou napínavé příhody plné tajemství, legend a dávno zapomenutých příběhů. Pátrání v zaprášených knihách, záhadných komnatách a hrobkách, o kterých nikdy nikdo ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY