Zabijáci eBook

Fatimma.cz Zabijáci Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zabijáci! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zabijáci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Zabijáci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,84 MB

ISBN: 9788073815783

POPIS
Ve svém novém románu, plném neotřelých a nečekaných zvratů, líčí John Connolly dramatické a dobrodružné osudy Louise a Angela, nerozlučné dvojice, kterou mimo jiné spojuje profesionální zločin. Tentokrát se však tito dávní přátelé soukromého detektiva Charlieho Parkera stanou z lovců překvapivě sami pronásledovanou kořistí. Při honbě za ruskou mafií specializující se na obchod s lidmi se totiž oni sami ocitnou v zapeklité, a hlavně smrtelně nebezpečné situaci. Kdo však ve skutečnosti stojí v pozadí honby na Louise a Angela, kteří už zatoužili skončit s kariérou profesionálních zabijáků?
STÁHNOUT ČÍST
Zabijáci (2014) - Online, recenze, novinky | FILMTORO
Zabijáci jsou po Ženě v kleci druhou filmovou adaptací kriminálních románů Jussiho Adlera-Olsena ze série o oddělení Q. Stejně jako v případě prvního filmu se vedle hlavních představitelů různorodé dvojice vyšetřovatelů vracejí i ústřední osoby tvůrčího štábu.
Film k online zhlédnutí Zabijáci | Film k online zhlédnutí ...
Všechny informace o produktu Film Zabijáci DVD, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zabijáci DVD. Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY