Umění v krvi eBook

Fatimma.cz Umění v krvi Image

INFORMACE

Umění v krvi je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Bonnie MacBird. Přečtěte si s námi knihu Umění v krvi na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Umění v krvi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,56 MB

ISBN: 9788020440518

POPIS
Londýn, chladný prosinec roku 1888. Sherlocku Holmesovi je 34 let a po katastrofálním vyšetřování případu Jacka Rozparovače se opět uchýlil ke kokainu. Watson nedokáže svého přítele ani utěšit, ani ho vytrhnout z letargie – když tu přijde z Paříže podivně zašifrovaný dopis. Mademoiselle La Victoire, krásná francouzská kabaretní hvězda, píše, že se pohřešuje její nemanželský syn, jehož otcem je anglický šlechtic, a ji samotnou na ulicích Montmartru kdosi napadl.Poté co Holmes s Watsonem po boku vyrazí do Paříže, zjistí, že únos dítěte je pouze špičkou ledovce v mnohem spletitější aféře: v Marseilles byla uloupena nesmírně vzácná antická socha a v továrně na hedvábí v Lancashiru bylo zavražděno několik dětí. Stopy ve všech třech případech vedou k jedinému, nedotknutelnému člověku.Zotaví se Holmes včas, aby nalezl ztraceného chlapce a zarazil další vraždění? Pokud se mu to má podařit, musí se udržet o krok před nebezpečným francouzským soupeřem a vyhnout se intrikám svého bratra Mycrofta.
STÁHNOUT ČÍST
Umění v krvi - Bonnie MacBird | Elektronická kniha na Alza.cz
Poté co Holmes s Watsonem po boku vyrazí do Paříže, zjistí, že únos dítěte je pouze špičkou ledovce v mnohem spletitější aféře: v Marseilles byla uloupena nesmírně vzácná antická socha a v továrně na hedvábí v Lancashiru bylo zavražděno několik dětí.
Umění v krvi / Nejlevnější knihy
K Umění v krvi jsem se dostala nejdříve v anglickém jazyce, a potom i k českému překladu. Příběh od Bonnie MacBridové je velice čtivý v jakémkoli jazyce. Nechybí mu napětí a spousta akce, a až téměř do konce jsem netušila, kdo je za vše vinen. Navíc má kniha skvělou obálku, která se hezky vyjímá na poličce.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY