Zahradní krby, grily a udírny eBook

Fatimma.cz Zahradní krby, grily a udírny Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zahradní krby, grily a udírny! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zahradní krby, grily a udírny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Zahradní krby, grily a udírny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,80 MB

ISBN: 9788025127735

POPIS
Chtěli byste si postavit na vaši zahradě zděný gril či krb s příjemným posezením? Nevíte jak na to? Poradíme vám. V této knize naleznete všechny potřebné informace pro stavby grilů, krbů a udíren - od zákonných předpisů, vhodného umístění a používaných materiálů až po podrobný popis jednotlivých projektů. Všechny postupy jsou srozumitelně vysvětleny a doprovázeny bohatou fotografickou přílohou. - Hotové stavební prvky z betonu - Dlaždice na obkládání zdí a podlah - Izolační materiály - Šamotové cihly - Dřevo a materiál ze dřeva - Stůl s grilem pro velkou společnost - Pojízdný gril - Zahradní gril s pecí.
STÁHNOUT ČÍST
Zahradní a venkovní krby NORMAN
Grily, udírny Nabízíme grily na dřevěné uhlí , udírny , elektrické udírny Impuls, elektrické grily a plynové grily pro zahradní grilování. V naši nabídce jsou také kvalitní grily Weber, zahradní krby Norman a Betowa .
Zahradní- venkovní exteriérové krby a grily s dovozem až k ...
Prodej zahradních krbů, zahradního nábytku a vzduchotechnika s působností po celé České republice. Sleva 15% na veškerý sortiment zahradních krbů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY