Makroekonomie - teorie a praxe eBook

Fatimma.cz Makroekonomie - teorie a praxe Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Makroekonomie - teorie a praxe! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Makroekonomie - teorie a praxe a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Makroekonomie - teorie a praxe.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,80 MB

ISBN: 9788073804923

POPIS
Tato publikace představuje souhrn základních kapitol vybraných ekonomických teorií, na které je pochopitelně možné dále navazovat hlubšími a složitějšími teoriemi a analýzami. Nemá za cíl představit podrobné a rozsáhle makroekonomické principy a teorie, nýbrž umožňuje prvotně pochopit principy fungování ekonomiky jako celku. Kniha vychází z charakteristiky základních makroekonomických subjektů, jejich úlohy v ekonomice a vztahy mezi nimi. Jsou zde vysvětleny nejužívanější makroekonomické ukazatele, zestručněné metody výpočtu a u vybraných také data vztažená k České republice. Vysvětlen je princip a význam národních účtů a hned na úvod seznámení s teorií hospodářské politiky jako základ pro další rozebíranou problematiku. Vedle kapitol věnovaných problematice, jejíž znalost je podstatná ryze pro ekonomy, jsou zde rozebrána i taková témata, jako inflace, nezaměstnanost, platební bilance, nástroje užívané centrální bankou, průběh hospodářského cyklu, podmínky členství v Evropské měnové unii – tedy témata, jejichž pochopení je přínosem i při rozhodování běžných lidí, kteří se vývojem ekonomiky profesionálně nezaobírají, ale nicméně jsou jím každodenně ovlivněni a pomohou tak lépe porozumět tomu, co se kolem nich děje a čeho jsou součástí.
STÁHNOUT ČÍST
PDF Teorie a praxe
Všechny informace o produktu Kniha Makroekonomie - teorie a praxe - BRČÁK JOSEF A KOLEKTIV, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Makroekonomie - teorie a praxe - BRČÁK JOSEF A KOLEKTIV.
Makroekonomie - teorie a praxe (Josef Brčák, Bohuslav ...
Knihy - Makroekonomie teorie bazar. Vybírejte z 7 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY