Panther eBook

Fatimma.cz Panther Image

INFORMACE

Panther je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Gladys Green. Přečtěte si s námi knihu Panther na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Panther.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,19 MB

ISBN: 9788024754505

POPIS
Pokud vás fascinuje jedna z legend německých tankových vojsk a jeden z nejlepších tanků II. světové války, a nestojíte o stokrát přemílaná všeobecná fakta, sáhněte po této knize. Zachází až do extrémních detailů a bez přehánění se dozvíte o tomto více než důstojném protějšku ruského tanku T-34/85 to, co v jiných publikacích nenajdete. Technické detaily od samotných počátků vývoje tohoto stroje jdou do hloubky a nabízejí zasvěcená porovnání s jinými tanky té doby. Stejně tak tu nechybí, podobně jako tomu bylo v knize o tanku Tiger, informačně bohaté komentáře současníků. Obrazový doprovod nemá chybu, a barevné fotografie jsou přímo excelentní.
STÁHNOUT ČÍST
Panther-shop
Panzerkampfwagen V Panther (SdKfz 171) byl německý tank vyráběný v letech 1943-1945.Představoval německou reakci na sovětský tank T-34/76. Překonával jej jak silou pancíře, tak zejména výkonností a přesností děla 7,5 cm KwK 42 L/70, tento náskok však byl brzy z velké části dohnán novou verzí T-34/85.Panther je obecně považován za jeden z nejlepších středních ...
Panther - Wikipedia
Directed by Mario Van Peebles. With Kadeem Hardison, Bokeem Woodbine, Joe Don Baker, Courtney B. Vance. A dramatized account of the story of The Black Panther Party of Self-Defense.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY