LEGO NEXO KNIGHTS: Rytířský kodex eBook

Fatimma.cz LEGO NEXO KNIGHTS: Rytířský kodex Image

INFORMACE

Trávit čas knihou LEGO NEXO KNIGHTS: Rytířský kodex! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu LEGO NEXO KNIGHTS: Rytířský kodex a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: LEGO NEXO KNIGHTS: Rytířský kodex.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,86 MB

ISBN: 9788025147368

POPIS
Rytířský kodex je základním kamenem celého světa LEGO® NEXO KNIGHTS™. Je v něm sepsané vše, co správný rytíř potřebuje vědět. Dočteš se v něm o povinnostech a právech rytíře, o vyučování na Rytířské akademii a o skvělých nových vychytávkách digitální doby. Rytíři NEXO KNIGHTS ti představí své nadupané zbraně, NEXO Síly a pozvou tě na návštěvu Fortrexu. A díky magickým digi-poznámkám, se dozvíš i pár pikantních drbů... Ale pozor – vše, co se dozvíš v této knize, je děsně tajné, tak ji střež jako oko v hlavě!
STÁHNOUT ČÍST
LEGO® NEXO KNIGHTS™ Rytířský kodex - kolektiv | Knihy ...
Rytířský kodex je základním kamenem celého světa LEGO® NEXO KNIGHTS™. Je v něm sepsané vše, co správný rytíř potřebuje vědět. Dočteš se v něm o povinnostech a právech rytíře, o vyučování na Rytířské akademii a o skvělých nových vychytávkách digitální doby.
Kniha Lego Nexo Knights Rytířský kodex - Bejby.net
Lego Nexo Knights Rytířský kodex Autor: Derevlany, John a Hoffmeier, Mark Nakladatel: Computer Press EAN: 9788025147368 ISBN: 978-80-251-4736-8 Originál: Lego Nexo Knights The Knight´s Code. Squire´s Handbook Překlad: Belejová, Katarína Popis: 1× kniha, vázaná, 176 stran, česky Rozměry: 14,4 × 20,5 cm Rok vydání:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY