Záznam eBook

Fatimma.cz Záznam Image

INFORMACE

Záznam je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ladislav Puršl. Přečtěte si s námi knihu Záznam na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Záznam.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,93 MB

ISBN: 9788087037249

POPIS
Puršlova kniha je sbírkou zenově všedních záznamů básníkovy sebeironicky důvtipné účasti na nenadálých setkáních s tématy radosti, bolesti a touhy. Ladislav Puršl (nar. 1976 v Roudnici nad Labem) absolvoval obor Sociální a pastorační práce na ETF UK, pracuje jako správce depozitáře v Národní galerii, redaktor a editor. Publikuje časopisecky (Revolver Revue, Host, Souvislosti, Weles, Listy aj.), knižně vydal sbírky básní Paměť vody (Malvern 2004) a Mločí mapa (Host 2008). Žije v Praze a na Levém Hradci.
STÁHNOUT ČÍST
Nastavení DNS záznamů (A, AAAA, MX, CNAME, TXT...)
a) listinnou formu účetní záznam provedený na analogový nosič rukopisem, psacím strojem, tiskařskými nebo reprografickými technikami anebo tiskovým výstupním zařízením výpočetní techniky, jehož obsah je pro fyzickou osobu čitelný, b) technickou formu účetní záznam provedený elektronickým, optickým nebo jiným způsobem nespadajícím pod písmeno a), který ...
Apowersoft Online záznamník zvuku zdarma - nahrajte ...
Pro jedny šťastný blb a ignorant, pro druhé vychytralý šašek. Pro nadporučíka Lukáše boží dobytek. Pro jedny ikona totálního odcizení a nihilismu, pro jiné bojovník proti válce, pro další anti světec a antihrdina.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY