Jak se naučit 100 slovíček za hodinu eBook

Fatimma.cz Jak se naučit 100 slovíček za hodinu Image

INFORMACE

Hledáte knihu Jak se naučit 100 slovíček za hodinu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2017 a autorem je Jakub Pok? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Jak se naučit 100 slovíček za hodinu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,80 MB

ISBN: 9788027103195

POPIS
Chtěli byste se naučit 100 a více slovíček za méně než hodinu? A mít je navždy uložené v paměti? Tak to nepůjde! Lépe řečeno, je to nemožné, pokud budete k učení jazyků i nadále přistupovat jako většina lidí kolem vás a slovíčka se budete učit klasickým biflováním. Na paměťových soutěžích si lidé dokážou uložit okolo 50 slovíček do pěti minut. Je zajímavé, že nikdo z nich nemá fotografickou paměť, ani není geniální. Jediné, co tito lidé ovládají, je správná technika. A to vůbec nejzajímavější je, že podobnou techniku můžete ovládat i vy. Zapomeňte na stovky hodin strávených nad učebnicemi bez větších výsledků.Revoluce v učení slovíček je tu!
STÁHNOUT ČÍST
Jak se naučit 100 slovíček za hodinu od 210 Kč - Heureka.cz
Naučte se 100 slovíček za hodinu! Jak se naučit anglická slovíčka. Jak se naučit německá slovíčka. Jak se naučit španělská slovíčka. Jakub Pok a Škola paměti. Koupit jako dárek. Vyzkoušejte zdarma!
Jak se naucit skenovat levně | Blesk zboží
Všechny informace o produktu Pok, Jakub - Jak se naučit 100 slovíček za hodinu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pok, Jakub - Jak se naučit 100 slovíček za hodinu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY