Jeruzalém, stře(d)t světa eBook

Fatimma.cz Jeruzalém, stře(d)t světa Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jeruzalém, stře(d)t světa! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jeruzalém, stře(d)t světa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Jeruzalém, stře(d)t světa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,37 MB

ISBN: 9788074295805

POPIS
Žádné jiné místo na světě není ohniskem politických a náboženských sporů v takové míře jako Jeruzalém, svaté město tří světových náboženství, jejichž věřící po staletí bojují o nadvládu nad ním. Spor o „svaté město“ je i dnes do značné míry určující pro politický boj mezi Palestinci a Izraelci. Gil Yaron ve svém „historicko-politickém průvodci městem“ odhaluje jeho historické počátky a ukazuje jeho dějinný význam z pohledu tří náboženství. Líčí průběh blízkovýchodního konfliktu mezi židy a muslimy od 19. století a objasňuje, proč mezi oběma stranami dodnes trvá nesmiřitelný spor. Yaronova kniha je zároveň pozváním pro všechny, kdo se míní vážněji zabývat dějinami a současností Jeruzaléma a chtějí toto jedinečné město pochopit. Knihu doplňuje doslov věnovaný vztahu Jeruzaléma a Čech z pera překladatelky Ruth J. Weiniger.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Jeruzalém, stře(d)t světa (Gil Yaron) | Martinus
Kupte knihu Jeruzalém stře(d)t světa (Gil Yaron) s 16 % slevou za 292 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Kniha: Jeruzalém, stře(d)t světa (Gil Yaron) | Martinus
Objednávejte knihu Jeruzalém, stře(d)t světa v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
SOUVISEJÍCÍ KNIHY