Pár kroků do křesťanství eBook

Fatimma.cz Pár kroků do křesťanství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pár kroků do křesťanství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pár kroků do křesťanství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Pár kroků do křesťanství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,42 MB

ISBN: 9788074741043

POPIS
Pár kroků do křesťanství je základní kurz určený původně pro druhý stupeň základní školy nebo pro mladší gymnazisty. Obsahuje několik kroků, kterými člověk může vstoupit do oblasti náboženství a později křesťanství.Pavel Kuneš je jednou z generace velkodušných kněžských postav, vyrostlých v totalitě a výborně se orientujících v nové době. Jeho duchovní svěžest je dána neustálou potřebou být ve službě nablízku člověku, zejména mladému, a proto se stále vzdělávat a tvořit. Jeho kniha je bohatou žní jeho života a zároveň jeho kronikou. – Ladislav Heryán
STÁHNOUT ČÍST
Pár kroků do křesťanství: bez černých i růžových brýlí ...
Pár kroků do křesťanství je základní kurz určený původně pro druhý stupeň základní školy nebo pro mladší gymnazisty. Vážení čtenáři, děkujeme vám za trpělivost a pochopení v době omezeného provozu našich prodejen. Nyní se vracíme k původnímu provozu a těšíme se na shledanou v knihkupectvích i online.
Pár kroků do křesťanství - luxor.cz
Pár kroků do křesťanství je základní kurz určený původně pro druhý stupeň základní školy nebo pro mladší gymnazisty. Obsahuje několik kroků, kterými člověk může vstoupit do oblasti náboženství a později křesťanství.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY