Z prachu zrození eBook

Fatimma.cz Z prachu zrození Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Z prachu zrození! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Z prachu zrození a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2002

NÁZEV SOUBORU: Z prachu zrození.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,29 MB

ISBN: 8072144642

POPIS
Kniha obsahuje okouzlující příběhy, v nichž čtenář rozpozná prvky, které se autorovým dílem prolínají už řadu desetiletí. Z řady netradičně strašidelných povídek s tematikou Halloweenu pak vznikla kronika rodiny Elliotových, jejíž členové mají s lidmi problémy, neboť vedou jiný způsob života: ve dne spí a v noci létají, ale přesto se často chovají mnohem lidštěji než lidé, kteří ostří kůly a rozvěšují krucifixy. Poetický klasik SF nás však především opět zve na vyjížďku do říše fantazie, vzpomínek a klikatě plynoucího času.
STÁHNOUT ČÍST
Ray Bradbury - Z prachu zrození | Aukro
Z prachu zrození kniha od: Raymond Douglas Bradbury. 79 % 52 hodnocení ...
Z prachu zrození - FantasyPlanet
Ilustrace a výtvarné zpracování knihy "Z prachu zrození" Illustrations and art style of the book "From the dust returned" Anotace: Tématem mé praktické bakalářské práce je celkové výtvarné zpracování knihy Raye Bradburyho ?Z prachu zrození?, které zahrnuje ilustrace, grafickou úpravu, vazbu knihy a obálku. V teoretické ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY