Vikingové 2 eBook

Fatimma.cz Vikingové 2 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vikingové 2! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vikingové 2 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Vikingové 2.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,82 MB

ISBN: 9788074610660

POPIS
Vikinského mladíka Thorgilse, který Pod ochranou pohanského boha byl v prvním dílu trilogie Vikingové šťastně zachráněn na rozbouřeném moři ve člunu bez kormidla, sledujeme v druhém dílu severské ságy do Anglie, a to rovnou do lože choti anglického krále. Vzápětí prchá zpět na rodný sever a během cesty uzavírá krví posvěcené bratrství s Grettirem, mladíkem dobré vůle, ale převeliké fyzické síly, která z něho nechtě činí násilníka. Z nešťastného manželství se hrdina zachraňuje útěkem mezi jómské Vikingy, věhlasné bojovníky, s nimiž zažije jejich poslední bitvu. Poté se stává svědkem smrti svého přísežného bratra Grettira, jehož kouzelnými runami, vyrytými do doručeného polena, zabíjí volva neboli čarodějka ve službách jeho nepřítele. Osamělý hrdina, jistý si vůlí Ódinovou, pokračuje v cestě na ruský sever mezi domorodé lovce kožešin, do Kyjeva, mezi švédské Vikingy Varjagy, kupčící s kožešinami i jejich lovci, až konečně dorazí do Miklagardu, jemuž svět říká Konstantinopol. Tam může konečně pomstít smrt svého přísežného bratra a dát se do služeb byzantského císaře, jak se o tom čtenář dočte v chystaném třetím díle trilogie.
STÁHNOUT ČÍST
Viking 2 - Wikipedia
Vikingové existovali jen asi 200 let, ale založili Rusko a objevili Ameriku Helmu s rohy žádný Viking nikdy neměl, začal s tím až Richard Wagner ve svých operách. Vikinská obchodní loď v norském fjordu istockphoto.com Původně žili Vikingové mírumilovně podél skandinávského pobřeží na území dnešního Dánska, Norska ...
Vikingové (2) na Prima COOL| TV program - programy více ...
Voici la saison 2 de Vikings Synopsis : Après un violent affrontement contre le Jarl Borg, Ragnar rentre à Kattegat où il apprend la mort de sa fille Gyda, victime de la peste. Il ramène aussi captif son frère Rollo, qui les a trahis durant la bataille au profit de leurs ennemis.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY