Zeměpis 8 s nadhledem Pracovní sešit eBook

Fatimma.cz Zeměpis 8 s nadhledem Pracovní sešit Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zeměpis 8 s nadhledem Pracovní sešit! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zeměpis 8 s nadhledem Pracovní sešit a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Zeměpis 8 s nadhledem Pracovní sešit.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,77 MB

ISBN: 9788074894862

POPIS
Pracovní sešit Zeměpis pro 8. ročník pokračuje v poznávání světa kolem nás a pomáhá žákům rozvíjet jejich dosud nabyté vědomosti. Tentokrát procestuje Evropu a také naší zemi, Česko. Poznává zdejší přírodu i obyvatele, jejich způsob života i jejich výtvory.Unikátní propojení sešitů na online procvičování a testování nabízí žákům okamžitou zpětnou vazbu. Díky jedinečnému kódu si mohou vypracovávat ke každému tématu ze sešitu další zábavná online cvičení a souhrnné testy. Při jejich řešení okamžitě žáci zjistí, co si musí ještě zopakovat a co je pro ně již hračka! Vyzkoušejte zcela zdarma na portálu www.skolasnadhledem.cz!Ke každému většímu bloku učiva je zařazen souhrnný test.Nově nabízí sešit i propojení na naučná Google Earth videa, která žákům pomohou s lokalizací zajímavých míst na Zemi.
STÁHNOUT ČÍST
Chemie 8 s nadhledem pracovní sešit | Fraus | 9788074893971
Univerzální pracovní sešit pro výuku zeměpisu v 6. ročníku základní školy a odpovídajícímu ročníku víceletých gymnázií. Není vázán na konkrétní učebnici. Obsahuje různě obtížné úkoly, test ke každému většímu tematickému celku a možnost sebehodnocení. Další interaktivní úkoly jsou k dispozici ZDARMA na portálu Škola s nadhledem www.skolasnadhledem ...
Zeměpis 6 s nadhledem - Pracovní sešit + online cvičení ...
Zeměpis 8 s nadhledem - interaktivní pracovní sešit 0% 0 0 Podívejte se, jak tento produkt hodnotí naši zákazníci. Neváhejte také napsat vlastní hodnocení a podělte se tak s ostatními návštěvníky o Vaše zkušenosti s tímto produktem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY