Farářova zpověď eBook

Fatimma.cz Farářova zpověď Image

INFORMACE

Hledáte knihu Farářova zpověď? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Pius Josef Peterka? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Farářova zpověď.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,64 MB

ISBN: 9788090430358

POPIS
Sepekovský rodák Pius Josef Peterka se stal knězem v roce 1954, tedy v době, kdy komunistický totalitní režim dokončoval své běsnící tažení proti církvi. Po dvouleté vojenské službě působil více než tři desetiletí na novostrašecké faře. Za ta dlouhá léta dokázal na Novostrašecku zachránit doslova vlastníma rukama řadu místních kostelů a kapliček. Svou obětavostí a vstřícností se zapsal do srdcí mnoha obyvatel, a to i těch nevěřících.Autor vzpomíná i na období, kdy působil na ostatních farnostech, a tak tato knížka jistě osloví i řadu občanů z Dobřan, Chotěšova, Chlumčan, Vstiše, Mariánských Lázní, Velké Hleďsebe, Lázní Kynžvart, Úšovic, Úterý a dalších obcí.Sepsané paměti Piem Josefem Peterkou se vyznačují otevřeností, upřímností a vzpomínkami na mnoho místních lidí.
STÁHNOUT ČÍST
Farářova zpověď Pius Josef Peterka od 133 Kč - Heureka.cz
Úsměvný večer v Brně. This video is unavailable. Watch Queue Queue
Farářova zpověď - Peterka Pius Josef - SEVT.cz
Farářova zpověď, autor: Pius Josef Peterka, rok vydání: 2010. Antikvariát s více než 30 478 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00. [email protected] Registrace.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY