Zakázaná historie eBook

Fatimma.cz Zakázaná historie Image

INFORMACE

Hledáte knihu Zakázaná historie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Lars A. Fischinger? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Zakázaná historie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,72 MB

ISBN: 9788024236001

POPIS
Dějiny našeho světa jsou plné fascinujících záhad. Zcela neuvěřitelné jevy, nálezy a tradované příběhy stavějí etablovanou vědu před hádanky, na které nenalézá odpověď – a proto o nich raději mlčí jako hrob. Při svých rešerších procestoval Lars A. Fischinger celý svět a výsledky jeho bádání nabourávají náš dosavadní obraz světa. Tato kniha nám otevírá oči pro skryté kapitoly lidských dějin. Ukazuje oblasti, kde všechna tradiční vysvětlení a vědecké modely prostě selhávají. A dovádí nás k překvapujícím odpovědím na otázky, které stavějí běžný obraz světa na hlavu.
STÁHNOUT ČÍST
Tajemnice Watykanu: imperium Słowian i zakazana, wymazana ...
Všechny informace o produktu Kniha Zakázaná historie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zakázaná historie. Zakázaná historie od 265 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.
Zakázaná historie - The Treasure of Solomon (2013)
Šalamounův poklad. Dokumentární seriál VB (2013). Jamie se vypraví do Jeruzaléma, aby zjistil, zda byl slavný Šalamounův poklad uloupen v roce 70 z chrámu a odvezen do Říma, nebo byl skryt veleknězi.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY