Prehistorie eBook

Fatimma.cz Prehistorie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Prehistorie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Prehistorie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Prehistorie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,61 MB

ISBN: 9788024226835

POPIS
Prehistorie je ohromujícím příběhem vývoje života na Zemi za poslední 3,8 miliard let. V úvodní části se zaměřuje na vznik a vývoj planety Země a popisuje události a síly, které ji formovaly, seznamuje s geologickou časovou škálou a vysvětluje princip uchovávání fosilií. Jádrem knihy je ojedinělý katalog více než 500 druhů mikroorganismů, hub, rostlin a živočichů. Soustřeďuje ty nejvzácnější a nejpozoruhodnější zkamenělé doklady, jaké byly nalezeny. Organismy jsou představeny podle jednotlivých geologických období od prekambria až téměř po současnost – od nejstarších bakterií přes primitivní rostliny trilobity, dinosaury až po moderního člověka. Připojen je přehled dinosaurů, glosář a rejstřík.
STÁHNOUT ČÍST
Prehistorie Česka - Wikipedie
Het leven in de prehistorie: jager-verzamelaars en de overgang naar de landbouwsamenleving.
Prehistorie - bazar | Databáze knih
Human prehistory is the period between the use of the first stone tools c. 3.3 million years ago by hominins and the invention of writing systems.The earliest writing systems appeared c. 5,300 years ago, but it took thousands of years for writing to be widely adopted, and it was not used in some human cultures until the 19th century or even until the present.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY