Sama sobě psychologem eBook

Fatimma.cz Sama sobě psychologem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sama sobě psychologem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sama sobě psychologem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Sama sobě psychologem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,21 MB

ISBN: 807169505X

POPIS
Autor navazuje na svou předchozí publikaci "Jak (pře)žít s podnikatelem" a popisuje postupy a přístupy, jež ženě usnadní a snad i umožní toto přežití, aniž by zradila sama sebe. Neradí, jak změnit partnera (což nelze), ale naznačuje, co má žena dělat sama se sebou, aby se cítila spokojenější než dříve.
STÁHNOUT ČÍST
sama sobě psychologem půjčky online ihned
Atestace klinického psychologa nezaručuje sama o sobě jeho kvalitu jako psychoterapeuta, protože pravidla pro atestace byla historicky různá. Někteří starší kliničtí psychologové bohužel provádějí psychoterapii bez relevantní hlubší znalosti některého terapeutického směru a bez patřičného výcviku.
Tomas novak sama sobe psychologem | Sleviste.cz
Koupit Koupit eknihu. Kniha navazuje na publikace "Sám sobě psychologem" a "Jak přežít s podnikatelem" a je jakousi osnovou poradenského vedení. Pomocí soustavy psychologických testů komunikuje autor se čtenářkou, vysvětluje zdroj, původ jejích pocitů, postojů a stavů, radí, jak se cítit lépe, mít sama sebe raději, učí jak komunikovat s pa rtnerem a jak být na něm ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY