Sen lásky eBook

Fatimma.cz Sen lásky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sen lásky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sen lásky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Sen lásky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,83 MB

ISBN: 0

POPIS
Vydělávat vlastníma rukama? Pro zchudlou lady Selwynovou je to neslýchaná představa. Naštěstí její hezká a chytrá dcera Olinda, hrdinka románu Sen lásky, má jiný názor, jinak by umřely hlady. Přijme místo v jednom z nejskvělejších zámků Anglie, na Kelvedonu. Jejím úkolem je opravit tapiserie a gobelíny, samé vzácné historické kousky. Některé z nich pamatují sukničkářského krále Charlese II., který právě na Kelvedonu našel konečně svou pravou životní lásku. Najde ji tam i Olinda? Hned první den svého pobytu se setká s mužem, který se vůbec netají svým zájmem o ni. Naneštěstí jde o milence ovdovělé paní domu, hraběnky z Kelvedonu, a ta je známá svou žárlivostí. Pokud se o Felixových spádech dozví, určitě Olindu vyhodí, a ta přijde o mimořádnou příležitost pobývat v tak nádherném a cenném domě i o peníze, které tak nutně potřebuje pro svou nemocnou matku. A pak je tu ještě jeden důvod: hraběnčin syn, mladý lord, který se na Kelvedon vrací po dvou letech prožitých v cizině.
STÁHNOUT ČÍST
SEN LÁSKY - partitura, | SuperNoty.cz
Zboží ze stejné kategorie - Sen lásky Sedm sester - Maiin příběh Na luxusní sídlo Atlantida na soukromém poloostrově ženevského jezera se sjíždí z ...
Sen lásky texty písní - ikaraoke.cz
Videoklip a text písně Sen lásky od Jiří Malásek. Instrumentální..
SOUVISEJÍCÍ KNIHY