Ekologický přírodopis pro 6.ročník základní školy eBook

Fatimma.cz Ekologický přírodopis pro 6.ročník základní školy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ekologický přírodopis pro 6.ročník základní školy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ekologický přírodopis pro 6.ročník základní školy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Ekologický přírodopis pro 6.ročník základní školy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,40 MB

ISBN: 9788073730567

POPIS
S využitím přístupných metod aktivního poznávání uvádí autoři žáky do hlavních ekosystémů naší přírody – do lesa, k rybníku, na louky a pole. Seznamují je s organismy, které v nich žijí (od nejjednodušších až po složitější v souladu s jejich systematickým zařazením), a zároveň s jejich vztahy, které umožňují věčný oběh látek v přírodě. Ukazují vlivy člověka na přírodu, zdůrazňují nezbytnost ochrany biodiverzity i význam správného hospodaření.
STÁHNOUT ČÍST
Ekologický přírodopis pro 6. r. ZŠ, CD - multilicence ...
Objednávejte knihu Ekologický přírodopis pro 6.ročník základní školy v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
Ekologický přírodopis pro 6.ročník základní školy - Danuše ...
Všechny informace o produktu Ekologický přírodopis pro 6.ročník základní školy - Danuše Kvasničková a kol., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ekologický přírodopis pro 6.ročník základní školy - Danuše Kvasničková a kol..
SOUVISEJÍCÍ KNIHY