Když dítě zemře eBook

Fatimma.cz Když dítě zemře Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Když dítě zemře! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Když dítě zemře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Když dítě zemře.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,84 MB

ISBN: 9788073876432

POPIS
Počátek nového života může znamenat i jeho konec… Tato tragická, zarážející skutečnost je šokující a nepochopitelná pro rodiče, kteří ztratili dítě v pozdním stadiu těhotenství nebo krátce po narození. Jsou jich tisíce ročně, přesto má každá rodičovská dvojice ve svém zármutku pocit osamocenosti. Jejich zkušenosti, doložené osobními výpověďmi a úryvky ze stovek dopisů a rozhovorů, tvoří podstatu knihy. Rodiče sami hovoří o tom, jaké události provázely smrt jejich dítěte, jaké při tom měli pocity, co jim pomohlo a jak si pomohli sami. Kniha s porozuměním a soucitem pomáhá čtenářům pochopit, co pro rodiče znamená ztráta dítěte a co je podstatou jejich zármutku. Rodičům, kteří přišli o dítě, nabízí útěchu a podporu. Odborníkům pečujícím o tyto lidi pak umožňuje vhled do situace.
STÁHNOUT ČÍST
Zemřelo mi dítě - Plzeňská zastávka pro pozůstalé
Dle tohoto zákona, když Vám zemře dítě, máte určit jeho cenu. Libovolnou. MZ ji posoudí, a buď částku proplatí, sníží nebo zamítne. (Je v Česku tradicí, držet někdejší tabulkové ceny, i když se tabulky již zrušily, to aby se někdo bezdůvodně neobohatil a pět úředníků u toho nepuklo závistí.)
Když díte zemře levně, cena 409 Kč | Srovnání cen zboží
Otázka: Co se děje s dětmi když zemřou? Kde v Bibli nácházím věk zralosti člověka? Odpověď: Pojem "věková zralost" je o tom, že děti nejsou zodpovědné před Bohem za své hříchy předtím než navrší určitý věk, a že když dítě zemře před tím než dosáhne "věku zralosti" tak to dítě půjde z milosti a milosrdenství Boží do nebe.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY