Mezi elfy proti své vůli eBook

Fatimma.cz Mezi elfy proti své vůli Image

INFORMACE

Hledáte knihu Mezi elfy proti své vůli? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Sandra Regnier? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Mezi elfy proti své vůli.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,99 MB

ISBN: 9788025329108

POPIS
1. díl úspěšné trilogie plný vtipných dialogů, nebezpečných intrik, magie a proroctví, které možná vše změní!Felicity Morganová je ta nejobyčejnější holka z celého Londýna. Je jí sedmnáct, ještě nosí rovnátka a móda je pro ni cizí slovo. Je pořád nevyspalá, protože vypomáhá mámě v jejich hospodě. Když se ve škole objeví nový kluk, krasavec, ze kterého jsou všechny holky naprosto paf, je jí to nějak jedno. Jenže on je jí pořád v patách, jako by byla jediná holka na celém světe. Někdy se na ni podívá tak, jakoby uměl číst její myšlenky. Krásně voní senem a rašelinou, a navíc je vtipný a chytrý. Když jí jednoho dne řekne, že právě ona je podle věštby předurčená, aby zachránila říši elfů, pomyslí si, že se asi zbláznil. Zblázní se i ona a vydá se s ním na cestu za tajným posláním?
STÁHNOUT ČÍST
Panův tajemný odkaz - Mezi elfy proti své vůli - Sandra ...
Mezi elfy proti své vůli kniha od: Sandra Regnier. 83 % 349 hodnocení ...
Kniha Panův tajemný odkaz 1 - Mezi elfy proti své vůli ...
Panův tajemný odkaz Mezi elfy proti své vůli Felicity je ta nejobyčejnější holka z celého Londýna. Nosí rovnátka a móda je pro ni cizí slovo. Je pořád nevyspalá, protože vypomáhá mámě v jejich hospodě. Když se kolem ní začne motat školní krasavec Leander, je jí to nějak jedno.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY