Výběr skladeb 2 eBook

Fatimma.cz Výběr skladeb 2 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Výběr skladeb 2! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Výběr skladeb 2 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Výběr skladeb 2.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,38 MB

ISBN: 9790260000995

POPIS
Titul Výběr skladeb 2 obsahuje autorovy proslulé, nástrojově vděčné transkripce - úpravy slavných skladeb světového repertoáru pro kytaru, které napsal pro svá vlastní vystoupení a s nimiž na koncertech sklízel obdiv a uznání. Najdeme zde etudu na téma z Verdiho Traviaty, kytarový přepis Chopinova Valčíku op. 34 č. 2 či Schumannovy Ukolébavky nebo Bachovy Fugy a další úpravy. Sešit uzavírá Granada Tárregova neméně slavného španělského současníka Isaaca Albénize. Rev. Jiří Tichota.
STÁHNOUT ČÍST
Vyber skladeb 1 | HLEDEJCENY.cz
Kupte knihu Výběr skladeb 2 od Francisco Tárrega na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
Výběr skladeb pro sólovou kytaru 2 - Francisco Tárrega ...
Digitální booklet k albu Výběr písní 2 ve formátu PDF o velikosti A4. V závislosti na informacích viditelných na profilu alba může obsahovat podrobné informace o albu a jednotlivých skladbách, včetně seznamu participujících umělců, přesného data a místa nahrání pro každou ze skladeb.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY