Kryštofovy nebetyčné maléry eBook

Fatimma.cz Kryštofovy nebetyčné maléry Image

INFORMACE

Kryštofovy nebetyčné maléry je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Markéta Zahradníková. Přečtěte si s námi knihu Kryštofovy nebetyčné maléry na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Kryštofovy nebetyčné maléry.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,87 MB

ISBN: 9788025722480

POPIS
Anděl Kryštof je strážce učedník druhé třídy. Jednou z něj vyroste anděl strážný, jenže v tom je právě ta potíž. Neví se, kdy to „jednou“ bude. Podle Kryštofa nejlíp hned. Nemůže se dočkat, až se mu jeho svěřenec – kluk se stejným jménem – konečně narodí. Všechno má totiž svůj čas, což v nebi platí dvojnásob. V nebi je vůbec spousta věcí jinak než dole na zemi. Naštěstí je tu Kryštof, který nám to všechno stihne objasnit, zatímco lítá z maléru do maléru. Nejspíš budete vejrat, zírat nebo čubrnět, protože má pro vás ty nejžhavější nebeské novinky. Zkrátka pokud ještě nemáte vlastní nebe, doporučuji navštívit to Kryštofovo ve veselých příbězích o trampotách jednoho malého raubíře, který je shodou okolností budoucí anděl strážný. Na místě je však varování – toto vyprávění nemá uspávat, ale probouzet.
STÁHNOUT ČÍST
Kryštofovy nebetyčné maléry (Markéta Zahradníková ...
Kdo má rád atmosféru "lidského" nebe jako je např. v Anděl páně, ten si zamiluje i Kryštofovy nebetyčné maléry. Je to psáno z pozice anděla strážce, který se nemůže dočkat, až se mu narodí jeho svěřenec, a jak už to bývá, občas se mu ta jeho nedočkavost přetaví v nějaký průšvih nebo nedorozumění.
Kryštofovy nebetyčné maléry / Nejlevnější knihy
Kryštofovy nebetyčné maléry jsou něco jako rodinný výlet na Nebeský den otevřených dveří. A věřte mi - já o tom něco vím. Mám s Anděly Páně jisté zkušenosti." Jiří Strach. vázaná, 280 stran nakladatelství Argo nakladatelství Triton. Tuto knihu můžete zakoupit také v elektronické verzi za 198 Kč.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY