Koláč s kapkou jedu eBook

Fatimma.cz Koláč s kapkou jedu Image

INFORMACE

Koláč s kapkou jedu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Alan Bradley. Přečtěte si s námi knihu Koláč s kapkou jedu na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Koláč s kapkou jedu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,22 MB

ISBN: 9788024230757

POPIS
Největší vášní jedenáctileté Flavie de Luce, dcery britského aristokrata, je chemie – a brzy bude mít příležitost uplatnit své poznatky (zvláště o jedech) při vyšetřování zločinu. Jednoho dne najdou de Luceovi přede dveřmi svého domu mrtvého ptáka s poštovní známkou v zobáku, což Flaviina otce filatelistu velmi rozruší. Nedlouho poté objeví dívenka na zahradě umírajícího muže. Z vraždy je obviněn Flaviin otec a Flavie začne vyšetřovat na vlastní pěst. Zdá se, že současný zločin nějak souvisí s dávnou děsivou smrtí jednoho z otcových učitelů… Malá, ale inteligentní a odvážná vypravěčka nás s nadhledem a často překvapivě pronikavou ironií zavede do prostředí anglického venkova 50. let minulého století. Koláč s kapkou jedu připomíná klasická díla anglické detektivní školy a ocení ho nepochybně každý milovník napínavých příběhů bez rozdílu věku.
STÁHNOUT ČÍST
Koláč s kapkou jedu - Bradley Alan - knihkupectví Beletrie.eu
Malá, ale inteligentní a odvážná vypravěčka nás s nadhledem a často překvapivě pronikavou ironií zavede do prostředí anglického venkova 50. let minulého století. Koláč s kapkou jedu připomíná klasická díla anglické detektivní školy a ocení ho nepochybně každý milovník napínavých příběhů bez rozdílu věku.
Koláč s kapkou jedu (Alan Bradley) | Detail knihy | ČBDB.cz
První případ inteligentní dívenky s neobyčejně bystrým úsudkem a proříznutými ústy zavede čtenáře na ponuré anglické venkovské sídlo 50. let 20. století. Detektivní román pro starší děti a mládež jistě ocení i dospělí. ... Koláč s kapkou jedu. Bradley, C. Alan.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY