Výběrný princip v lesním hospodářství eBook

Fatimma.cz Výběrný princip v lesním hospodářství Image

INFORMACE

Výběrný princip v lesním hospodářství je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Walter Ammon. Přečtěte si s námi knihu Výběrný princip v lesním hospodářství na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Výběrný princip v lesním hospodářství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,86 MB

ISBN: 9788087154250

POPIS
Kniha má logické členění kapitol a v podstatě ji lze použít jako učebnici výběrných principů – pochopitelně zaměřenou na určité přírodní podmínky, ve kterých se protínají růstová optima smrku, jedle a buku. V první kapitole obhajuje Ammon renesanci výběrného principu a vysvětluje svoje pragmatické – tedy hospodářské – důvody. Druhá kapitola vysvětluje teoretické základy výběrného principu a třetí kapitola navazuje popisem struktury, růstu a funkce výběrného lesa ve švýcarském pojetí.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Ekonomika a riadenie lesného hospodárstva
Srovnání cen Výběrný princip v lesním hospodářství. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 382 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.
Ammon: Výběrný princip | Přírodě blízké lesnictví
Princip nikdy nevykáceného a trvale obnovovaného lesa je vskutku geniální. Také mne velice zaujala Vaše kniha 101 otázek a v ní mimo jiné i přístup k těžbě větších tlouštěk. za sebe mohu říci, jenom se toho nebát a začít tímto směrem, kdo dříve začne, toho nástupci budou mít stabilnější lesy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY