Pejsek Tom a jeho trampoty eBook

Fatimma.cz Pejsek Tom a jeho trampoty Image

INFORMACE

Pejsek Tom a jeho trampoty je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Petr Šulc. Přečtěte si s námi knihu Pejsek Tom a jeho trampoty na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Pejsek Tom a jeho trampoty.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,85 MB

ISBN: 9788073536503

POPIS
Pro zvídavé předškoláky a žáky 1. třídy nabízíme obrázkové čtení. Knížka Pejsek Tom a jeho trampoty je volným pokračováním velmi úspěšné a dětmi oblíbené knihy Pejsek Tom a jak to začalo. Půvabné ilustrace doplňují krátké a zábavné příběhy z psího života. Knížka je určena nejmenším čtenářům, proto je text psaný velkým písmem. Některá slova v textu jsou nahrazena obrázky, které má malý čtenář správně pojmenovat, a doplnit tak maminku či tatínka při čtení příběhů.Publikace jsou vhodné pro děti od 6 let. Publikace v knižní vazbě je vhodná jako dáreček pod stromeček nebo jen tak. :)
STÁHNOUT ČÍST
Pejsek Tom a jeho trampoty | Dumknihy.cz - knihy po všech ...
Všechny informace o produktu Kniha Pejsek Tom a jeho trampoty - Petr Šulc, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pejsek Tom a jeho trampoty - Petr Šulc.
Pejsek Tom a jeho trampoty - Obrázkové čtení - Petr Šulc ...
Pejsek Tom a jeho trampoty. Petr Šulc. Pro zvídavé předškoláky a žáky 1. třídy nabízíme obrázkové čtení. Knížka Pejsek Tom a jeho trampoty je volným pokračováním velmi úspěšné a dětmi oblíbené knihy Pejsek Tom a jak to začalo.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY