Střelec ze slonoviny eBook

Fatimma.cz Střelec ze slonoviny Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Střelec ze slonoviny! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Střelec ze slonoviny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Střelec ze slonoviny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,92 MB

ISBN: 9788025704813

POPIS
Úspěšný historický román, jehož děj je zasazen do Španělska 18. století, líčí, jak tři vítězné šachové partie mají definitivně naplnit dohodu o kapitulaci Sevilly, znovu dobyté na muslimech. Když se podnikavá Julia de Haro, dědička největší místní tiskárny, provdá za Leóna de Montenegro, netuší, že v jejím domě je ukryt dodatek k dohodě a její manžel, nalezenec vychovaný maltézskými rytíři a nějaký čas zajatý muslimy, je právě oním šachovým mistrem, jehož hra rozhodne dávnou sázku mezi Alfonsem Moudrým a tehdejším muslimským vládcem Sevilly.
STÁHNOUT ČÍST
Riescová - Střelec ze slonoviny (2011)
0 hodnocení Střelec ze slonoviny 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Úspěšný historický román, jehož děj je zasazen do Španělska 18. století, líčí, jak tři vítězné šachové partie mají definitivně naplnit dohodu o kapitulaci Sevilly, znovu dobyté na muslimech ...
Výprodej - Střelec ze slonoviny | Dumknihy.cz - knihy po ...
Střelec ze slonoviny. Nerea Riescová. Úspěšný historický román, jehož děj je zasazen do Španělska 18. století, líčí, jak tři vítězné šachové partie mají definitivně naplnit dohodu o kapitulaci Sevilly, znovu dobyté na muslimech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY