Jadvižin polštář eBook

Fatimma.cz Jadvižin polštář Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jadvižin polštář! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jadvižin polštář a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Jadvižin polštář.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,64 MB

ISBN: 8072034545

POPIS
Deníkový román maďarského spisovatele je milostným dramatem, ve kterém probleskuje život a dějiny nejmenované slovenské vesnice v Maďarsku 20. století. Ona ho vábí i odstrkuje zároveň. On bez ní nedokáže žít. Oba dva k sobě připoutává hluboká touha a vzdaluje od sebe nevysvětlitelný odpor. Po celý život však k sobě vášnivě hledají cestu. O mnohém z toho, co jeden před druhým nikdy nedokázali vyslovit, píší v tomto deníku. Po jejich smrti v něm pokračuje její syn, jímž jejich rod vymírá. Zůstává tento deník. Ale skutečná příčina jejich nesouladu je navždy zahalena rouškou tajemství.
STÁHNOUT ČÍST
Knihy Pál Závada | Dobré Knihy.cz
Objednávejte knihu Jadvižin polštář v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků
Jadvižin polštář — Nakladatelství Argo
Pál Závada - Jadvižin polštář 24. 05. 2003 - RADKA MYSLIVEČKOVÁ (LN) Pál Závada (1954) pochází z jihovýchodní části Maďarska. Jeho rodina patřila k početné slovenské menšině na maďarsko-rumunském pomezí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY