To je otázka eBook

Fatimma.cz To je otázka Image

INFORMACE

Hledáte knihu To je otázka? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Akin Düzakin? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: To je otázka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,74 MB

ISBN: 9788000030753

POPIS
Odkud a kam jdeme? Byl svět odjakživa? Bude dál existovat, až tu nebudu? Kniha otázek, které sestavil Jostein Gaarder s hlubokým porozuměním a citem pro dětské chápání a vnímání. Každá otázka navozuje okruh dalších a dalších témat, o nichž si budou děti s rodiči povídat. Jostein Gaarder, autor románu o dějinách filosofie Sofiin svět, dokázal, že stejně citlivě dokáže promlouvat k dětem jako k teenagerům.
STÁHNOUT ČÍST
To je otázka je nová párty hra | Hrajeme.cz
Co je výzkumná otázka? [editovat | editovat zdroj]Je to způsob, jakým uvažujete o daném tématu ze svého vlastního hlediska. Dobré výzkumné otázky většinou začínají obecným problémem, který je postupně zužován na zcela konkrétní téma zkoumání.
To je otázka! - Párty hra | Alza.cz
To je otázka! je jednoduchá a rychlá hra, kterou si zahrajete s partou přátel, kteří se znají, a můžete si při pokládání otázek, odhadování odpovědí i jejich vyhodnocování užít srandu, ale i se leccos o sobě dozvědět. Mnohé z otázek se týká různých i filozofických a morálních postojů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY