Tarot - cesta do života eBook

Fatimma.cz Tarot - cesta do života Image

INFORMACE

Hledáte knihu Tarot - cesta do života? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Gerd Ziegler? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Tarot - cesta do života.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,99 MB

ISBN: 8073701006

POPIS
Svou novou knihou směřuje jeden z nejpopulárnějších tarotových autorů v Evropě především mladým lidem, ale také rodičům, učitelům a všem, kteří se cítí mladí duchem. S velkým psychologickým vcítěním zde autor pokud možno co nejsrozumitelněji vysvětluje hru Tarotu a způsoby, jak můžete tento prastarý systém moudrosti a věštění používat ve svůj prospěch, včetně osvědčených způsobů vykládání. Tato kniha je tak ideálním vstupem do tajuplného světa Tarotu.
STÁHNOUT ČÍST
Tarot Cesta do života - Ziegler Gerd - knihkupectví ...
Mějte se také na pozoru před negativními tendencemi, které může splašené koňské spřežení vnést do Vašeho života. Stane se třeba, že dostanete chuť prásknout bičem a opustit něco významného. Dejte pozor, aby takové rozhodnutí, pokud někdy přijde, nebylo ukvapené.
Tarot - Cesta do života (Gerd B. Ziegler) | Detail knihy ...
Přijeďte do České Kanady na letní tarotový workshop.Tentokrát se zaměřením na vztahy. Projdeme společně všechny vaše důležité životní oblasti, rozebereme chyby, vyhodnotíme i to, co se komu povedlo, a pokusíme se zjistit, co je cílem vaší životní cesty.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY