Finanční gramotnost pro druhý stupeň základní školy eBook

Fatimma.cz Finanční gramotnost pro druhý stupeň základní školy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Finanční gramotnost pro druhý stupeň základní školy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Finanční gramotnost pro druhý stupeň základní školy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Finanční gramotnost pro druhý stupeň základní školy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,55 MB

ISBN: 9788073730895

POPIS
Učebnice seznamuje žáky přístupnou formou s oblastí financí. Je zpracována v souladu s platným dokumentem vymezujícím vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti. Učivo je rozděleno do tří celků: Peníze, Hospodaření domácnosti, Finanční produkty. Hlavním cílem je ukázat možná východiska reálných životních situací, se kterými se v oblasti financí setkáváme, a nalézat jejich vhodná řešení. Učebnice je zaměřena prakticky a tomu odpovídá i zvolený způsob předkládání učiva – nezbytné množství teorie sloužíjako základ k řešení konkrétních příkladů. Učebnice je přehledně zpracovaná, obsahuje grafy, schémata, tabulky, které umožňují danou problematiku lépe pochopit. Učivo bylo ověřeno v pilotní výuce na několika základních školách.
STÁHNOUT ČÍST
Finanční gramotnost pro druhý stupeň základní školy od 107 ...
Finanční gramotnost pro druhý stupeň základní školy od Petr Jakeš v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Proškoly.cz
Finanční gramotnost pro druhý stupeň základní školy od Petr Jakeš v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY