Matematika I - pro porozumění a praxi eBook

Fatimma.cz Matematika I - pro porozumění a praxi Image

INFORMACE

Hledáte knihu Matematika I - pro porozumění a praxi? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Pavla Musilová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Matematika I - pro porozumění a praxi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,51 MB

ISBN: 9788021436312

POPIS
Předkládáný učební text je první částí dvousvazkového díla, jehož cílem je podat srozumitelný výklad základů matematiky. Kniha je určena především studentům technicky, přírodovědně, lékařsky a ekonomicky zaměřených oborů vysokých škol, může však posloužit i nadaným středoškolákům a vůbec všem, kteří chtějí poznat matematiku zase z jiné strany a přesvědčit se, že může být docela zábavná.
STÁHNOUT ČÍST
Matematika I : pro porozumění i praxi : netradiční výklad ...
MATEMATIKA PRO POROZUMĚNÍ A PRAXI I.* NETRADIČNÍ VÝKLAD TRADIČNÍCH TÉMAT VYSOKOŠKOLSKÉ MATEMATIKY autor: MUSILOVÁ, Jana, MUSILOVÁ, Pavla datum vydání: 2009 formát: B5 Učebnice čtenáře přesvědčí, že matematiku lze podat přístupně, názorně a přitažlivě.
Matematika pro porozumění i praxi 3 - Učebnice.com
Matematika pro porozumění i praxi : netradiční výklad tradičních témat vysokoškolské matematiky. Autor: Musilová, Jana, 1948- Vydáno: (2012) Matematika pro porozumění i praxi : netradiční výklad tradičních témat vysokoškolské matematiky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY