Josífku, k noze! eBook

Fatimma.cz Josífku, k noze! Image

INFORMACE

Josífku, k noze! je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Daniela Krolupperová. Přečtěte si s námi knihu Josífku, k noze! na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Josífku, k noze!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,60 MB

ISBN: 9788000050508

POPIS
Josífek má vytouženého pejska, ale budou opravdoví kamarádi? To odpoledne měl Josífek na starost mladší sestru Haničku, a tak se rozhodl, že ji vezme s sebou na fotbalové hřiště. On si s kamarády zakope, Hanka bude fandit. V zápalu hry však na všechno zapomněl, a když byl konec, zjistil, že sestřička zmizela. Po zoufalém hledání ji objevil v parku – a nebyla sama. Hladila roztomilé štěně. Josífek zajásal, nejen že se Hanka našla, ale on by konečně mohl mít vytouženého pejska! Ale co bude dál?
STÁHNOUT ČÍST
Josífku, k noze!, Daniela Krolupperová | Knihkupec.com
Kupte knihu Josífku, k noze! (Daniela Krolupperová, Markéta Vydrová) s 25 % slevou za 149 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Josífku, k noze! | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani
Kniha: Josífku, k noze! Autor: Daniela Krolupperová - To odpoledne měl Josífek na starost mladší sestru Haničku, a tak se rozhodl, že ji vezme s sebou na fotbalové hřiště.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY