Od Graziosa k Diamantce eBook

Fatimma.cz Od Graziosa k Diamantce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Od Graziosa k Diamantce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Od Graziosa k Diamantce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Od Graziosa k Diamantce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,14 MB

ISBN: 9788026094937

POPIS
Kniha pojednává o vývoji a výrobě československých elektrofonických kytar od padesátých do devadesátých let. Obsahuje kompletní chronologický přehled modelů z jednotlivých výrobních závodů, zajímavosti z výroby, zkušenosti z používání jednotlivých typů. Trojice kytar, které na světové výstavě Expo Brusel 1958 vyhrály zlatou medaili, zaujímá v knize čestné místo. Slavný model Resonet Grazioso, kytara na kterou hrál George Harrison, je jednou z nich.Galerie sólových a basových kytar zaujímá v knize celou polovinu 120 listů. Skvělým doplňkem je přehledná tabulka vyráběných modelů. V pamětnících kniha vyvolá nostalgické vzpomínky nad modely, se kterými se během své hudební kariéry setkávali. Ostatním odkryje slavnou minulost šikovných českých rukou.
STÁHNOUT ČÍST
JOLANA - legendární československá elektrofonická kytara ...
Desítky exponátů je možné spatřit na výstavě československých elektronických kytar v plzeňském kulturním centru DEPO2015. Výstava s názvem Od Graziosa k Diamanatce potrvá do 18. května.
1964 Jolana Alexandra | Kytary | vintageamps.eu
Hotel Dei Focesi, Diamante: Zobrazte 99 recenzí zákazníků, 109 fotografií cestovatelů a skvělé nabídky pro zařízení Hotel Dei Focesi, které se v Diamante umístilo jako 13. z 18 hotely a je ohodnocené na Tripadvisor jako 3 z 5
SOUVISEJÍCÍ KNIHY