Wellness eBook

Fatimma.cz Wellness Image

INFORMACE

Hledáte knihu Wellness? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Hana Cathala? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Wellness.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,52 MB

ISBN: 8024723235

POPIS
Cítit se dobře a být v pohodě - to si každodenně přeje snad každý z nás. Autorka, specialistka na wellness a lázeňství, poradí všem zájemcům o zdravý životní styl, jak pomocí aktivního pohybu kombinovaného se zdravou stravou a péčí o tělo i duši dosáhnout lepší fyzické i psychické kondice. Zajímavé odpovědi na otázky, jak pomoci druhým, aby se cítili lépe naleznou v knize nejen specialisté na lázeňství, ale i instruktoři a manažeři wellness, fitness a relaxačních center, odborníci na volnočasové aktivity a studenti tělesné výchovy i lázeňství.
STÁHNOUT ČÍST
Slevy na wellness pobyty | SlevyDnes.cz
4* Hotel s Wellness centrem u Lipenského jezera a s Aquaparkem o rozloze 1 500 m2. Solná jeskyně s 3D projekcí. Slevy pro hotelové hosty. Součástí hotelu je unikátní expozice pod názvem Svět pod Hladinou. 168 luxusních pokojů. Speciální pobytové Wellness balíčky. Prostory pro firemní akce v sálech od 20 - 276 m2.
Hotel KARLSBAD GRANDE MADONNA - Official Site
Wellness procedury velmi účinně pomáhají zvládat mnoho zdravotních komplikací a bojovat proti mnoha nemocem, které na vás útočí každý den během vašeho života. O pozitivních účincích těchto procedur věděli naši předkové již před stovkami let.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY