O Slovanech úplně jinak eBook

Fatimma.cz O Slovanech úplně jinak Image

INFORMACE

Trávit čas knihou O Slovanech úplně jinak! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu O Slovanech úplně jinak a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1991

NÁZEV SOUBORU: O Slovanech úplně jinak.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,12 MB

ISBN: 8028500101

POPIS
Kniha obsahuje nejstarší písemnosti z doby předhistorické, jejichž pisatelé i jazyk, jímž promlouvají, byly věci dosud zcela neznámé. Hledání neznámých pisatelů se táhne dějinami již dva tisíce let. Je to příběh napínavý, ba přímo detektivní, je to celohistorické drama, skrývající četná tajemství a neproniknutelné záhady.Kresby znaků a ilustrací: Ladislav PálkaNávrh obálky: Jan KovářZ obsahu:Krétské lineární písmo "A"Krétské lineární písmo "B"Praslovanské rúny na SlovenskuTechnika neolitického písmaItalie villanovskáNástup EtruskůFalický kult EtruskůUmělecké památky civilníEtruská zrcadlaItalické hroby lidové...
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: O Slovanech úplně jinak (věnová... | Antikvariát ...
O Slovanech úplně jinak Prodám zcela novou nepoužitou knihu autora Antonína Horáka, která není již v normální distribuci k dostání. Jedná se o rozprodej soukromé sbírky části nákladu tohoto titulu. ISBN: 80-285-0010-1, 318 stran K dispozici více kusů. Knihu zasílám českou poštou. Platba možná předem na účet.
O Slovanech úplně jinak - Posts | Facebook
O Slovanech úplně jinak.pdf +3; Velikost 12 MB; Stáhnout rychle za kredit 11 sekund - 0,01 K ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY