O Slovanech úplně jinak eBook

Fatimma.cz O Slovanech úplně jinak Image

INFORMACE

Trávit čas knihou O Slovanech úplně jinak! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu O Slovanech úplně jinak a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1991

NÁZEV SOUBORU: O Slovanech úplně jinak.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,94 MB

ISBN: 8028500101

POPIS
Kniha obsahuje nejstarší písemnosti z doby předhistorické, jejichž pisatelé i jazyk, jímž promlouvají, byly věci dosud zcela neznámé. Hledání neznámých pisatelů se táhne dějinami již dva tisíce let. Je to příběh napínavý, ba přímo detektivní, je to celohistorické drama, skrývající četná tajemství a neproniknutelné záhady.Kresby znaků a ilustrací: Ladislav PálkaNávrh obálky: Jan KovářZ obsahu:Krétské lineární písmo "A"Krétské lineární písmo "B"Praslovanské rúny na SlovenskuTechnika neolitického písmaItalie villanovskáNástup EtruskůFalický kult EtruskůUmělecké památky civilníEtruská zrcadlaItalické hroby lidové...
STÁHNOUT ČÍST
Kniha O Slovanech úplně jinak - Antonín Horák | Dobré Knihy.cz
Dílo se nazývá OSLOVANECH ÚPLNĚ JINAK, CO NEBYLO O SLOVANECH DOSUD ZNÁMO, autorem je pan Antonín Horák a kniha byla vydaná už v roce 1991 nakladatelstvím Lípa. Na základě studia písma, udělal autor již tehdy převratné závěry o dějinách Slovanů a jejich původu.
O Slovanech úplně jinak.pdf | Ulož.to
Kupte knihu O slovanech úplně jinak (Antonín Horák) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY