Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa eBook

Fatimma.cz Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa Image

INFORMACE

Hledáte knihu Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Jiří Nevoral? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,64 MB

ISBN: 9788020428639

POPIS
Monografie Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa je určena praktickým lékařům pro děti a dorost, nemocničním pediatrům, studentům lékařským fakult a postgraduálním studentům. Publikace je zaměřena na praktické použití znalostí vycházejících především z medicíny založené na důkazech a z mezinárodních doporučení. V části věnované gastroenterologii jsou uvedeny moderní diagnostické postupy a léčba gastrointestinálních onemocnění. Značná pozornost je věnována nespecifickým zánětlivým střevním onemocněním, malabsorpcím a potravinovým alergiím. Část věnovaná jaterním onemocněním informuje o diagnostice a léčbě infekčních i neinfekčních onemocnění jater u dětí. V části věnované výživě se čtenář seznámí s hodnocením stavu růstu a výživy, se současnými principy kojenecké výživy, alternativní výživou, enterální a parenterální výživu, prebiotiky a probiotiky. Pozornost je věnována rovněž obezitě, mentální anorexii a výživě při sportu. Čtenář bude rovněž informován o péči o stomie. Kniha je doplněna o CD s Kompendiem pediatrické auxologie, které je provázeno příslušnou kapitolou o růstové diagnostice. Publikace obsahuje řadu přehledných tabulek, obrázků, schémat a podrobný rejstřík.
STÁHNOUT ČÍST
Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa
Křest knihy „Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa" autorského kolektivu pod edičním vedením prof. MUDr. Jiřího Nevorala, CSc., proběhl 28. března 2014 v Clarion Congress Hotel Prague u příležitosti zahájení 13. česko-slovenského IBD sympozia. Úvodního slova se ujal prof. MUDr. Milan Lukáš, CSc.
Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a ...
Monografie Praktická pediatrická gastroenterologie, hepatologie a výživa je určena praktickým lékařům pro děti a dorost, nemocničním pediatrům, studentům lékařským fakult a postgraduálním studentům.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY