Ztracena v dobré knize eBook

Fatimma.cz Ztracena v dobré knize Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ztracena v dobré knize! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ztracena v dobré knize a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Ztracena v dobré knize.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,41 MB

ISBN: 9788025900659

POPIS
V druhém příběhu agentky SpecOpu Středy Další popustil Jasper Fforde své erudované invenci a fantazii uzdu snad ještě víc než v první knize. Středa se sotva stačila vzpamatovat z následků takzvané „aféry Eyrová“ a ocitá se znovu na divoce roztočeném kolotoči událostí. Nečekaně objevuje rukopis dávno ztracené Shakespearovy hry, společnost Goliáš se ji snaží diskreditovat a připravit o místo a kdosi jiný a zcela neznámý se ji několikrát pokusí zabít. V zoufalé snaze zachránit sebe a manžela zjišťuje, že existují ještě horší protivníci, než byl mistr zločinu Acheron Hádes. A do toho všeho musí ve spolupráci s otcem zachránit svět a celé lidstvo před bezprostředně hrozícím zničením. Výsledkem je oslňující ohňostroj vtipných nápadů a originálních zápletek – kniha, která se čte jedním hodně dlouhým dechem.
STÁHNOUT ČÍST
Ztracena v dobré knize od 8 Kč - Heureka.cz
V zoufalé snaze zachránit sebe a manžela zjišťuje, že existují ještě horší protivníci, než byl mistr zločinu Acheron Hádes. A do toho všeho musí ve spolupráci s otcem zachránit svět a celé lidstvo před bezprostředně hrozícím zničením. (anotace) Ztracena v dobré knize; Autor: Jasper Fforde; Překlad: Pavel Medek ...
Ztracena v dobré knize - Fforde Jasper - FantasyPlanet
Informace / Anotace ke knize: Ztracena v dobré knize Poznejte bláznivý svět, kde je absurdita na denním pořádku. Poznejte nelítostný svět, kde zločinci unášejí z knih vaše oblíbené hrdiny, skutečné lidi naopak ukrývají do stránek knih - a ještě za to požadují výkupné.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY