Osobní nasazení eBook

Fatimma.cz Osobní nasazení Image

INFORMACE

Hledáte knihu Osobní nasazení? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Charles Spencer? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Osobní nasazení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,98 MB

ISBN: 9788070339558

POPIS
Zápletka napínavé detektivky se točí kolem brutálního zabití call girl Sophie. Její smrt se snaží rozluštit novinář Will Benson, který také využil jejích služeb. S pátráním musí začít mezi prominentními zákazníky, ale pachatele odhalí překvapivě ve svém nejbližším okolí. Předává ho policii, ale ještě předtím z něj dostává nejen motiv vraždy, ale i pravdu o zaměření svého zaměstnavatele, pro kterého bylo vydávání erotických časopisů jen zástěrkou daleko lukrativnější produkce. Nový detektivní román britského spisovatele Charlese Spencera nabízí vedle napínavého děje také inteligentní zábavu a milovníky detektivního žánru jistě příjemně překvapí.
STÁHNOUT ČÍST
Totální nasazení - Wikipedie
Osobní nasazení: pardubičtí basketbalisté lanaří fandy na Utkání hvězd. Basket Zvětšit fotografii. KANADSKÝ PRODAVAČ. Pardubický křídelník Corey Muirhead se do Utkání hvězd české a polské ligy zapojil už v úterý, diváky osobně lákal coby prodavač lístků.
Will Benson: Osobní nasazení - Charles Spencer | Databáze knih
V roce 2009, po velmi náročném šestiměsíčním nasazení v Afghánistánu, během kterého zneškodnil 119 improvizovaných výbušných zařízení, obdržel Jiřího kříž, britské vyznamenání za statečnost. Kim přežil řadu tálibánských přepadů a přetrpěl také osobní setkání s britským ministrem obrany.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY