Templáři v zemích českých králů eBook

Fatimma.cz Templáři v zemích českých králů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Templáři v zemích českých králů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Templáři v zemích českých králů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Templáři v zemích českých králů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,60 MB

ISBN: 9788086720494

POPIS
Titul navazuje na úspěšnou publikaci věnovanou působení teplářského řádu v Čechách. Nyní se autoři podrobně věnují aktivitám templářů na Moravě, ve Slezsku, Lužici i v Rakousích. Kniha podrobně mapuje moravské lokality, v nichž templáři působili a přináši bohatou obrazovou dokumentaci toho, co z aktivit templářského řádu můžeme obdivovat i dnes. Mnoho desítek lokalit - mezi nimi Templštejn, Čejkovice, Brno a řada dalších měst a obcí - se dočkává encyklopedického zpracování a hodnocení. Je podivuhodné, jak tato tradice, byť mnohdy postavená pouze na pověstech a bájích, stále přetrvává nejen u nás, ale i v celé Evropě. Jak se vlastně vepsali do historie zemí Koruny české templáři a jakou hodnotu z hlediska historie má to množství odkazů v dobových listinách, kronikách i textech pověstí u nás? Na tuto otázku se snaží hledat odpověď kniha Templáři v zemích českých králů.
STÁHNOUT ČÍST
DÁREK - kniha o templářích ZDARMA | Templářské sklepy ...
Další svazek knihy Templáři v zemích českých králů - tentokrát věnovaný aktivitám tajemného řádu na území Moravy - byl slavnostně pokřtěn v autentickém prostředí vinařských sklepů v Čejkovicích, kde Templáři působili.
Templáři v zemích českých králů | LovecPokladu.cz
Templáři v zemích českých králů. Pište budu velice rád .....O Templáře se zajímám tak také chci abyste se začali zajímat taky moc děkuji..,/ info zde budu vkladat .....dík za podíváni a diskuse.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY